سه شنبه,08 بهمن 1398

تلفن دبیرخانه88146121- 021 

نخستین جلسه توجیهی ششمین جشنواره و کنفرانس ملی شکوفا در منطقه 7 برگزار شد

نخستین جلسه مسئولین خانه های فناوري اطلاعات و فضاي مجازي محلات و کارشناسان اجرایی جشنواره شکــوفا در منطقه 7 با هدف تبیین اهداف و رویکردهای جشنواره برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 7، همزمان با آغاز ششمين دوره جشنواره و کنفرانس ملی شکوفا ، جلسه هم اندیشی و توجبیهی با حضور کارشناسان اجرایی شکوفا در نواحی و  مسئولین خانه هاي فناوری محلات منطقه 7 برگزار گردید.

این نشست که در روز یک شنبه 10/10/96 ساعت 10 تا 12  در ساختمان مرکزی شهرداري منطقه 7  برگزار شد

در ابتدای این نشست سید عابدین عبادی مدیر برنامه ریزی و توسعه شهری امور اجتماعی و فرهنگی منطقه 7  ضمن بیان اهمیت ویژه فضاهای مجازی  و تاثیر آن بر سبک زندگی و رفتارهای شهروندی، خواستار اطلاع رسانی گسترده ششمین دوره از جشنواره شکوفا از طریق همشهری محله، پرتال محلات، شبکه های اجتماعی و تیلیغات محیطی در محلات برای مشارکت حداکثری شهروندان منطقه 7 شدند.

در پایان جلسه آقای عبادی ضمن پاسخ به پرسش مسئولین و تاکید بر حضور مسئولين خانه هاي فناوري اطلاعات در گردهمايي مسئولين خانه هاي فناوري اطلاعات محلات شهر تهران که در تالار ایوان شمس برگزار خواهد شد؛ اقلام تیلیغاتی همچون استندهای اطلاع رسانی و دستورالعمل ابلاغی جشنواره تحویل افراد حاضر در جلسه شد . 

 

 

کلیک: 7180 بار - بروزرسانی در چهارشنبه, 04 بهمن 1396 14:49
رای شما

دیدگاه خود را ارسال نمایید